Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Optredens in 2004

Knipsel uit het Brugsch Handelsblad 5 maart 2004

Optredens in 2004

zo 11 jan : dudzele Kerstboomverbranding 16u

zat 17 jan : Brugge carnaval

vrijd 30 jan : Dorpskwis DAFO Dudzele 20u

zo 1 febr : Algemene Vergadering BDM Lissewege 10u30

zat 21 febr : Brugge 09u50 + 15/17u

zo 22 febr : Blankenberge 14u30

ma 23 febr : Sankt-Augustin-Menden (D)  zie krantenknipsel met foto

di 24 febr : Heist 14/19u30 + 20/21u30

do 26 febr : Zeebrugge 15u

vrijd 27 febr : Zeebrugge : 17u30

zo 29 febr  : Zeebrugge 14u30/18u00

zo 14 mrt : Oostende 14u30

zo 21 mrt : Veldegem 15/17u

zo 28 mrt  :  Heist De Raan OXFAM

zat 10 april : Heist Kroegentocht "De Kevers" 14u30/....

woe 24 april : Rijsel 12/21u

zat 1 mei : Wenduine 9/12u  +  Knokke : 15 u loopw

zo 9 mei : Brugge 15/16u30 loopw Dwars door Brugge

vrijd 14 mei : Brugge concert markt 20/21u

zo 23 mei : Blankenberge Vissersstoet 15u

zat 12 juni Sint-Laureins 17/18u30

zo 20 juni Vlissegem Rommelmarkt 10u

zat 26 juni : Ramskapelle

vrijd 2 juli : Brugge concert markt 20u

zo 4 juli : St-Andries Tilleghem Schuttersf 11u + Brugge Zandf 15u

zat 10 juli : Geluwe 14u30/17u30

zo 11 juli : Brugge Boudewijpark 12/17u30

di 13 juli Vosseslag Klemskerke 20/22u

zat 17 juli : Zeebrugge 10/11u30  +  Wenduine Reuzenstoet 20u

zo 18 juli Westkapelle Braderie 15u

woe 21 juli : Damme 9u45/12u15

zo 25 juli : Zeebrugge + Verloren Hoek Brugge 19u

di 27 juli : Vosseslag 20/22u

zo 1 aug : Dudzele Kermis 14/15u + 15u30/17u00

vrijd 6 aug : Zeebrugge  Wijk Up 18u

zat 7 aug : De Haan Tramelant 10/18u

zo 8 aug :  Brugge Zandfeesten 10/13u +  Oostkerke 15/18u

ma 9 aug : Vosseslag 20/22u

woe 11 aug : Oostende 15/17u

zo 15 aug :  Beernem 11u30/13u30  + Zeebrugge Vismijnfeesten

vrijd 20 aug : Oostende 17u30/20u30

zat 21 aug : Wenduine Garnaalkrui wedstrijd 11/13u

zo 22 aug : Zeebrugge  :  10u45/12u45

do 26 tem zo 29 aug  reis Honfleur (FR) Bevrijdingsfeesten

zat 4 sept : Deurne 14 u  + Lokeren 18u

zo 5 sept : St-Andries Bowling met Stonegrill BDM 12/18u

 zat 11 sept :  Moerkerke 11u +  Lissewege Bevrijdingsfeesten 19u

zat 18 sept : St-Kruis 14/15u30  +  Dudzele 16/17u Bevrijdingsfeesten

zo 19 sept : Sint-Andries

ma 20 sept : Dudzele : film

do 23 sept : Dudzele  :  film

vrijd 24 sept :  Beernem

zat 25 sept :   Strombeek

zo 26 sept : Brugge Zandfeesten

zat 2 okt : Eeklo kaaifeesten 17/19u

zo 3 okt : Eeklo 11u30/13u30  +  14u30/17u00

ma 4 okt : Leiden NL

zat 23 okt : Ceciliaconcert Dudzele   20/24 u

zo 24 okt : Ceciliafeest Dudzele 12/18u

zat 6 nov : Brugge : Prins Carnaval 14u

do 11 nov : Moerkerke 10u45/12u

vrijd 12 nov : Sijsele St-Maartenstoet 19u

zat 13 nov : Ardooie  18u

zo 14 nov :  Heist : Kroegentocht Orde vd Mossels 15u

zat 20 nov : Bredene : Sinterklaas 15u

zo 21 nov : sijsele 9u45/11u30

zo 28 nov : Lissewege : Sinterklaas  13u45

zat 4 dec : Zeebrugge  14u

zat 11 dec : Sint-Kruis 14u

zo 12 dec : Westkapelle Kerstmarkt 14u30/17u30

ma 27 dec : De Haan 15/17u

di 28 dec :  De Haan  14u30/17u00

woe  29 dec  :  De Haan  10/12u

do 30 dec :  Wenduine  :  10/12u