Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Optredens in 2003

zo 12 jan  : Dudzele Kerstboomverbranding

Vrijd 31 jan : Dorpskwis DAFO Dudzele 20u

​Zo  2 febr : Algemene Vergadering BDM 10u30/12u30

Zo 16 febr : Lissewege Ter Doest : familiefeest Ballegeer Freddy

zo 23 febr : Wetteren 15u

zat 1 mrt : Brugge Carnaval 9u45 + 15u00

zo 2 mrt : Maldegem 19/21u Carnavalstoet

​ma 3 mrt : Sankt-Augustijn-Menden (D) carnavalstoet

di 4 mrt : Heist : 14u + 20u

vrijd 7 mrt : Zeebrugge 17u30/22u30

zat 8 mrt : Menen  19u30/00u30

​zo 9 mrt : Menen 14/19u

zo 16 mrt Veldegem 15u

zat 29 mrt Lissewege 14u30/17u00

zat 30 mrt : Heist  (Evy Savels)

zat 12 april : Oostkamp 10u45   +   Aartrijke 18/20u

zo 20 april : Mesen  15u/19u

zat 26 april : Zeebrugge St George Day

do 1 mei : Knokke 10 km loopwedstrijd 15u

zo 4 mei : Blankenberge 9/12u

zat 10 mei Brugge Concert 19u30/20u30

zo 11 mei Brugge : Dwars door Brugge loopw 14u

zo 25 mei De Haan 10u30/13u

zo 1 juni Blankenberge 15/17u

vrijd 6 juni : Huwelijk Sofie Knockaert en Steve Debrock  16u

zat 14 juni Westende 13/17u

zo 15 juni : Vlissegem 10/12u30

​zat 21 juni : Westkapelle 13u30/15u30

zo 29 juni : Oostduinkerke 15u30 + Zeebrugge 15/18u

woe 2 juli : Heist 18u30/21u30

vrijd 4 juli : Brugge Concert 20/21u

zo 6 juli : Sint-Andries : 11/13 u  +  Brugge Zandfeesten 15/18u

​vrijd 11 juli : Assebroek   VRT   16/17u

ma 14 juli : Pittem Zotte Maandag 14/17u

​vrijd 18 juli : Zeebrugge Avondmarkt 17/20u

zat 19 juli : Wenduine Reuzenstoet 20u

zo 20 juli Westkapelle 15/18u

ma 21 juli : Damme 9u45/12u

zo 27 juli : Brugge : Verloren Hoek 19u

zat 2 aug : De Haan Tramelant 10/12u + 14/18u

zo 3 aug : Brugge Zandfeesten 10/13u  +  Dudzele Kermis 15u30/17u+18/19u

vrijd 8 aug : Zeebrugge Wijk-Up  Stationswijk 18u

zat 9 aug : Heist Boerenhof 14u30/17u

zo 10 aug : Zeebrugge 15/18u

​ma 11 aug : Assebroek  VRT  :  16/17u

​vrijd 15 aug : Wandeltocht BDM Lissewege + BBQ te Zwankendamme

​do 21 aug tem 24 aug :(15u)  reis Honfleur (Fr) Bevrijdingsfeesten

​zat 30 aug :  Brugge TMVW  : 10u

vrijd 12 sept : Lissewege  17u15/19u30

zat 13 sept : Lissewege  Bevrijdingsfeesten    19u/19u50

zat 20 sept : Sint-Kruis  16u

zo 21 sept : Moerkerke 11u

zo 28 sept   Brugge Zandfeesten 

zo 5 okt  Eeklo Rommelmarkt

zat 11 okt  Brugge 14u

zat 25 okt : Cecilia concert Dudzele 20/23u

zo 26 okt : Cecilia maaltijd 12u/21u Dudzele

​vrijd 7 nov Sijsele : Sint-Maartenstoet 19u

​zat 8 nov Ardooie Sint-Maartenstoet 17u

di 11 nov Moerkerke 9u45/12u

zo 16 nov : Sijsele 10u45/12u + Heist Kroegentocht Orde vd Mossels 15u/21u30

zat 22 nov : Bredene 15u

zo 30 nov : Lissewege Sinterklaas 13u45

ma 1 dec : Repetitie met Sinterklaasbezoek

do 4 dec : Damme 19u15/20u

vrijd 5 dec Lissewege Sinterklaas 13u

zat 6 dec  : Zeebrugge Euroline 14/16u

zo 14 dec  : Westkapelle Kerstmarkt 14/17u

Voetbalwedstrijd Vissers-Plakkers Namiddagrondgang te Heist Leo tussen twee plaatselijke schoonheden