Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Optredens in 2002

13 jan :  Dudzele : Kerstboomverbranding 16/19u

19 jan : BDM Nieuwjaarsfeest + kwis    te Lissewege

25 jan : Deelname dorpskwis Dudzele DAFO  (27e op 30 pl)

31 jan : Lissewege : opening café Saeftinghe 20u

3 febr :   Wetteren 15u

9 febr :   Brugge 09u45/13u  +  15/18u

10 febr : Maldegem 15/17u

11 febr : Sankt-Augustin-Menden (D)

12 febr : Heist 13u30/19u00+  20/22u

16 febr : Zeebrugge 13u30/16u

23 febr : Algemene Vergadering BDM 18/20u

28 febr : Zeebrugge  P&O 08u00/09u30  ms Norland

2 mrt :  Menen 15u + 24/01u

3 mrt :  Menen 14/18u

9 mrt :    Lissewege : 15/17u

17 mrt : Veldegem 15u

20 april : Zeebrugge St Georges Day 10u  +  Brugge 13/16u

27 april : Damme 12/13u

1 mei : Knokke loopwedstrijd 10 km  15/16u30

4 mei :  Wenduine 09/12u  +  Knokke 14/16u30

5 mei :  Zeebrugge 09/11u30

11 mei : Brugge Concert 16/17u

12 mei : Sint-Michiels 14/16u30

19 mei : Brugge

28 mei : Blankenberge 17u30/18u30

31 mei : Brugge

1 juni : Lissewege Schoolfeest 13u30/15u00 + Dudzele 18u30/19u30

2 juni : Zeebrugge + Brugge

15 juni : Westende  13/17u

16 juni : Vlissegem 10/12u30

21 juni : Damme 15u30

22 juni : Fietstocht BDM  +  BBQ  BDM  14/24u

30 juni : St-Andries 11/13u + Zeebrugge 15/17 en 19/21 u

5 juli : Brugge Concert 20u

6 juli : Kortrijk

7 juli : Brugge Zandfeesten 15u

11 juli : Zeebrugge

13 juli : Geluwe 15u

14 juli : Westkapelle Braderie 14u30

15 juli : Pittem Zotte Maandag 15u

16 juli : Klemskerke Vosseslag 20u

21 juli : Damme 09u45/11u30  + Westkapelle 15u

27 juli : Wenduine Reuzenstoet 19u

28 juli : Brugge Verloren Hoek 19u

3 aug : De Haan  Tramelant 10u

4 aug : Brugge Zandfeesten 10/13u  +  Dudzele Kermis 18/19u

6 aug : Zelzate 19u30

9 aug :  Oostende 16/18u

11 aug : Oostkerke

13 aug : Klemskerke vosseslag 20/22u

17 aug : Wenduine 15/17u

24 aug : Zeebrugge Kermis 14/17u

25 aug : Zeebrugge 9/16u

31 aug : Lapscheure Kermis 18u15

6 sept : Brugge Café Plantenmarkt 19/22u

7 sept : Lissewege 18u30/19u30

8 sept : Sint-Kruis 13/14u

13 sept : Blankenberge 19/23u + BBQ

14 sept : Sint-Kruis 16u

15 sept : Moerkerke 11/12u + Sint-Kruis 15/18u

28 sept : Eeklo : kaaifeesten 11/17u30

29 sept : Brugge  : Zandfeesten 15u

6 okt :  Eeklo 11u30/13u30 + 14u30/17u

19 okt : Brugge : Prins Carnaval 14/17u30

2 nov : Brugge Prins Carnaval

8 nov : Sijsele : Sint-Maartensstoet 19u  (afgelast regen)

9 nov : Ardooie St Maarten 18/20u30

11 nov : Moerkerke 09u45/12u00

17 nov : Sijsele 09u45  +  Heist Kroegentocht Orde vd Mossels 16u

23 nov : Ceciliafeest BDM te Dudzele 19/14u

30 nov : Cecilia concert te Dudzele 20u0

1 dec : Lissewege : Sinterklaas 14u

2 dec : Repetitie met Sinterklaasbezoek

5 dec : Lissewege : Sinterklaas 13/14u30

14 dec : Brugge 10/13u +  Westkapelle 16u30

15 dec : Westkapelle 14/17u

29 dec : De Haan 14u30/17u30