Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Optredens in 2001

6 jan : Beernem + Moerkerke

13 jan : Nieuwjaar vieren met koffietafel en kwis

14 jan : Dudzele : Kerstboomverbranding

19 jan : Damme 20/21u30

26 jan : Dorpskwis Dudzele DAFO

11 febr : Algemene vergadering BDM

18 febr : Wetteren 15u

24 febr : Brugge 09u45 en 14u en Assebroek

25 febr : Maldegem carnaval 19/22u

26 febr : Sankt-Augustin-Menden (D) Carnaval

27 febr : Heist 14u + 20u

3 mrt : Zeebrugge Carnaval 14u30/17u30

4 mrt : Oostende 15u

18 mrt : Veldegem Carnaval 15u

24 mrt : Lissewege carnval

15 april : Mesen 15/17u

21 april : Zeebrugge   10/11u

5 mei :  Uitkerke 10/14u

6 mei :  Wenduine 9u  +  Brugge 15u

12 mei : Brugge concert 16u

19 mei : Lissewege : schoolfeest 13u30/14u30

26 mei : Heist Braderie 18/20u

27 mei : Blankenberge visersstoet

29 mei : Damme 17/19u

2 juni : Zwankendamme 15/16u

9 juni : Zeebrugge 10/11u

10 juni : Wavre   14/18u

13 juni : Zeebrugge 18/19u

17 juni : Vlissegem 10/12u30  +  Heist Vistifal 14u30/17u30

23 juni : Heist 14u30/17u  +  Knesselare 19u

24 juni :  Brugge 09u30/11u30  +  Oostduinkerke 15u

27 juni : Heist Kroegentocht 19/22u

1 juli : St-Andries 11u00/13u30  +  Oostkerke 14u30/17u00  +  Zeebrugge  18/21u

2 juli : Zeebrugge  P&O 08u00/09u30

6 juli : Brugge markt concert 20u

8 juli : Brugge zandfeesten 15/18u

13/14 juli  : Parijs (2daagse)

15 juli : Westkapelle Braderie 14/17u

16 juli : Pittem :  Zotte Maandag 15/18u

20 juli : Klemskerke 20u

21 juli : Damme 9u45

28 juli Wenduine 20u

29 juli : Brugge : Verloren Hoek 19/21u30

3 aug : Trouw Nathalie Pieters/dimitri Dekeyser Dudzele Veldzicht

4 aug : De Haan Tramelant 10u + 15u

5 aug : Brugge Zandfeesten 10/13u  +  Dudzele kermis 15/17u

8 aug : Klemskerke 20/22u

9 aug : Oostende 15u30 + 17u30 + 19u00

11 aug : Zeebrugge 17/19u30 + BDM BBQ te Heist 20/22u

12 aug : Damme  NM

18 aug  :  Heist

19 aug : Damme 15/17u30

23/26 aug :  Reis Honfleur (FR)

1 spet : Fietstocht BDM 14u  +  Oostende Braderie

2 sept : Damme 12u30/13u30

8 sept : Lissewege Bevrijdingsfeesten 19u

14 sept : Blankenberge 19u + BBQ

15 sept : Sint-Kruis kermis 15u

16 sept : Sint-Kruis kermis Catena + Moerkerke 10u45/12u

22 sept St Michiels 10/13u + 20/22u

23 sept  : Brugge Zandfeesten 15/18u

5 okt :  Eeklo Kroegentocht 19/22u

7 okt :  Eeklo rommelmarkt kaaifeesten 11u

13 okt : Zeebrugge concert

20 okt : Brugge

27 okt : Zwankendamme Ceciliaconcert 20u

3 nov :  Zwankendamme Ceciliafeest 17u

9 nov : Sijsele Sint-Maartenstoet 19u

10 nov : Ardooie : Sint-Maartenstoet 19u

11 nov : Moerkerke 09u45

18 nov : Sijsele   09u45   +  Heist Kroegentocht 16u

2 dec : Lissewege 14/16u

3 dec : Repetitie met sinterklaasbezoek

6 dec : Lissewege : 13/15 : Sinterklaas

14 dec  : Heist 16/17u30

15 dec : Koekelare 16/19u

16 dec : Westkapelle 14u30/18u30