Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Optredens in 1998

Zotte Maandag te Pittem - ontvangst bij deken voorafgaand aan de stoet

Zotte maandag te Pittem in 1998 De groep heeft er zin in

Braderie te Heist - zomer 1998 - café Oosthoek

Aan café De Oosthoek

Overige optredens in 1998

11 jan : Dudzele  : kerstboomverbranding 15/18u

17 jan : Heist

30 jan Deelname Dorpskwis DAFO Dudzele

7 feb : Brugge  21/23u

​9 feb : Algemene Vergadering BDM 19u30/22u00

​13 feb :  Oostende : 19/24 u

15 feb : Wetteren  15u

21 feb : Brugge Carnaval 10u+15u en Oostende 19/22u

​23 feb : Sankt Augustijn-Menden (D)

24 feb : Heist  14/21u30

1 mrt : Oostende (Brugge) 11/14u

7 mrt : Torhout  14/19u

8 mrt : Oostende : kindercarnaval 14/16u

15 mrt : Veldegem 15/18

28 mrt : Blankenberge Concert in casino 15u30/18u00

29 mrt : Vergadering over reis naar Duitsland te Brugge 14u30/15u30

4 apr : Steenbrugge  17u15/18u00

5 apr : Brugge

​25 apr : Zeebrugge 11/12u

26 apr : Knokke Loopkoers 10 km 14u30/15u30

1 mei : Damme  14u30/17u00

2 mei : Lissewege 10/14u + Damme 15/17u

3 mei : Wenduine 9/12u + St Michiels Dwars d Brugge 15/16u30

16 mei : Lissewege 13/14 u + Brugge Concert op Burg 16u

20/24 mei : Concertreis naar Obermettingen (D) Zwarte Woud

1 juni : Sint-Kruis 15u

14 juni : Dadizele DADIpark 10/19u

21 juni : Vlissegem 10/12u30 + St Idesbald Koksyde 14u

​24 juni : Heist 18u30/22u30

​26 juni : Brugge Concert op Markt 20u

28 juni : Zwevezele 10u30/13u00 + Oostduinkerke Garnaalstoet 15u30

​5 juli : Heist 12u/ NM / 14/18u

9 juli : Heist : Heldenplein 16u30/17u45

11 juli : Sluis 13u  +  St Kruis 18u

12 juli : Brugge Zandfeesten 15u  +  Zeebrugge  19u

​19 juli : Westkapelle Braderie

20 juli  Pittem  Zotte Maandag 21 juli : Damme 10/12u

26 juli : Lapscheure 15u + Verloren Hoek Brugge 19u

​2 aug : Zuienkerke 14u30/15u30

6 aug : Heist 16u30/18u

​8 aug : De Haan Tramelant

9 aug : Oostkamp 10u45/13u  +  Brugge Zandfeesten 15/18u

15 aug : Brugge : Walplein 14/18u

​16 aug : Brugge Walplein 14/18u

17 aug : Duinbergen 19u30/22u

​21 aug : Middelkerke 19/22u

​22 aug : Middelkerke  + Westende Bad

23 aug : Passendale : Kaasstoet

29 aug : Wenduine 11u/13u30

5 sept : Oostende Braderie 14/17u

​12 sept : Blankenberge 10u + Lissewege Bevrijdingsfeesten 19u

16 sept : Merelbeke 16/20u

19 sept : Oostende 19u30/21u30

​20 sept : Moerkerke 10u45/12u + Sint-Kruis 15/19u

26 sept : Brussel 9/13u + De Haan  16/18u

27 sept : Brugge : Zandfeesten 15/18u

3 okt : Brugge

​11okt : Video Reis Duitsland te Brugge Philips(JM Bogaert)

17 okt : Brugge Concert 12u30/22u00

23 okt Ceciliaconcert in Zaal Saeftinghe te Lissewege 20u

24 okt : Ceciliafeest 19/003u + Taptoe 15u

7 nov : Ardooie 17/19u

11 nov : Moerkerke 9u45/12u

​13 nov : Sijsele St Maartenstoet 19/21u

15 nov : Sijsele 9u30/12u  +  Heist 16/21 u

21 nov : Brugge 5BGJG) Sinterklaas 14u

29 nov : Lissewege Sinterklaas NM

4 dec : Lissewege Sinterklaas 13u30

20 dec : Westkapelle Kerstmarkt

​26 dec : Lissewege :  11u30/14u30