Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Optredens in 1997

Optreden in Eindhoven op 7 september 1997

Eindhoven Nederland

Overige optredens in 1997

8 jan : Sluis

10 jan : Damme 19u

12 jan : Dudzele Kerstboomverbranding

18 jan :  Heist 20u

25 jan : Brugge  19u30/23u00

31 jan : Deelname Dorpskwis DAFO Dudzele 20u

2 feb : Wetteren

7 feb : Heist : Ijspiste Heldenplein 19/20u

8 feb :  Brugge Carnaval 10u + 14u

9 feb : Beringsgladbach (D) 06u30/24u00

11 feb : Heist  NM  (voetbal)

15 feb : Oostende Casino  20/24u

16 feb : Middelkerke 14u

2 mrt : Oostende 14u30/16u00

3 mrt : Algemene Vergadering BDM 19u30

8 mrt : Lissewege : kindercarnaval 13u45

16 mrt : Veldegem Carnaval 15u

29 mrt : Oostende 14u30/17u30

30 mrt : Mesen Carnaval 14u30/24u

20 apr : BDM fietstocht 14u00/15u30

26 apr : Zwankendamme Jubilée 15u30

27 apr : Knokke 14u30/15u30

1 mei : Damme 11u30/13u00

2 mei : Damme 15/17u

3 mei : Lissewege  10/14u 2d voettocht + Damme 15/17u

4 mei : Wenduine 9/12u 2 d voettocht  +  St Michiels Dwars door Brugge 15/16u30

11 mei : Meetkerke 11/14u  + Blankenberge Vissersstoet 15/17u

17 mei : Brugge Concert 16u Simon Stevinsplein

18 mei : Heist  15u

19 mei : Sint-Kruis Pinksterwandeltocht 15u

31 mei : Merelbeke 16/18u  +  Dudzele   20u

7 juni : Lissewege 13u30  +  Brugge 15u30 Dia's reis Zwarte Woud (JM Bogaert)

8 juni : Heist  Oosthoek Kermis

14 juni : Izegem Braderie

15 juni : Vlisseegem Rommelmarkt 10/13u

22 juni : Koksyde St Idesbald 14u

27 juni : Brugge Concert 20u St amandsplein

28 juni :  Lokeren

29 juni : St Andries 11u  +  Oostduinkerke Garnaalstoet 15u30

5 juli :    St Jozef 10/11u30

11 juli : Brugge 17/20u Brugse Mettentocht

12 juli : Damme ambachten(Kroegentocht) 15/18u

13 juli : Brugge 10/13 u  +  Zeebrugge 15/22u

14 juli : Pittem : Zotte Maandag 14/17u

19 juli : Wenduine Reuzenstoet 19u30/22u00

20 juli : Westkapelle 14u30/17u30

21 juli : Damme 09u45/11u30 +  Zeebrugge  15/18u

25 juli : Zeebrugge Café Early Bird 20/22u

27 juli : Lapscheure 14u30/16u30 + Verloren Hoek Brugge 19/21u

2 aug : De Haan Tramelant

3 aug : Dudzele Kermis - Rommelmarkt

9 aug : Wenduine : 11u45/14u00

10 aug : Brugge Zandfeesten 15u

15 aug : Meilegem - Zwalm : 15/17u

17 aug : Sijsele 16/18u

22 aug : Middelkerke 19/22u

23 aug : Middelkerke 10/14u30  +  Westende 20u

24 aug : Middelkerke 10/15u

5 sept : St Jozef 19/21u

6 sept : Oostende 17/20u

7 sept : Eindhoven  11u30/21u

17 sept Merelbeke  15/20u

21 sept St Kruis Kermis 15/18u30

27 sept :  Brussel "De Wand" 15u

28 sept : Brugge Zandfeesten 15u

5 okt : Damme Kaasfeesten

11 okt : Zwankendamme 14u45

25 okt : Ceciliaconcert 15u + Ceciliafeest 19u/03u

7 nov : Sijsele 19/20u30 Sint Maartensstoet

8 nov : Ardooie 17u  Sint Maartensstoet

9 nov:   St Pieters 10u30/11u30  + Knokke 11u30/14u30

11 nov : Moerkerke 10u

16 nov : Sijsele 10u  +  Heist 16u

30 nov : Dudzele + Lissewege

1 dec : Repetitie en bezoek Sinterklaas

5 dec : Lissewege Sinterklaas 13u30

12 dec : Merelbeke 21/23u

14 dec : Westkapelle  14u30/18u30

20 dec : Meetkerke