Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Optredens in 1996

Filmopnames Camping Cosmos

Filmopnames in Sint-Idesbald voor Camping Cosmos van Bucquois

Tweedaagse Voettocht te Blankenberge in mei 1996

Michel, Natascha, Marc en Vanessa

Viering Honderdjarige Deetens Alice op 3 juni 1996 in Spaniënhof te Lissewege

Op het binnenplein van SpaniŽnhof in gepaste retro-kledij

Overige optredens in 1996

4 jan : Westkapelle : café Mimosa 20/23u

8 jan : Repetitie en Nieuwjaarsdrink

20 jan : Wetteren 18/22u

27 jan : Sint-Pietershof Brugge (10 man)

28 jan : Blankenberge 13/18u

10 feb : Blankenberge

11 feb : Wetteren

17 feb : Brugge Carnaval 10/13u30  +  14u30/17u

18 feb : Middelkerke 13u30/14u30

19 feb : Duisburg (D) 6/22u Carnavalstoet

20 feb : Heist 14u

16 mrt : Lissewege : kindercarnaval 13u45

17 mrt : Veldegem Carnavalstoet 15u

19 mrt : Algemene Velrgadering BDM

23 mrt : Pensioenviering Jacques in BDM zaal

5 apr/8 april : reis Engeland : Cahlgrove Brass Band Oxford

21 apr : Brugge 15/18u

4 mei : Uitkerke : 2 d voettocht 11/16u

5 mei : Wenduine (2d voett) 9u30/12u00

5 mei : Loopkoers Dwars door Brugge Sint-Michiels 15/17u

11 mei Brugge Concert op Burg 16u

12 mei  Deinze : Kiekenstoet

19 mei : Blankenberge Vissersstoet 15u

26 mei : Brussel Bekerfinale voetbal Club - Cercle 

27 mei : Sint-Kruis  15/18u

1 juni : Lokeren braderie 13u15/19u00

3 juni : Lissewege : Viering Honderjarige  16u30/18u30 Spanienhof

8 juni Lissewege : schoolfeest 13u30/14u30

15 juni : Izegem

16 juni : Vlissegem 10/13u  +  Heist Oosthoek kermis NM

23 juni : Koksyde - St Idesbald

28 juni : Brugge Concert Sint-Amandsplein 20u

29 juni : Brugge 11/15u

30 juni : Brugge 10u  +  Oostduinkerke Garnaalstoet 15u30

2 juli : Heist 21u

7 juli : Brugge Zandfeesten 15u

9 juli : Lissewege Avondmarkt 19/21u

11 juli : Damme : Brugse Mettentocht 19/22u

13 juli : Damme 15/18u

14 juli : Heist 14u30 + Damme 14u30/1630 en 17u30/18u30

15 juli : Pittem : Zotte Maandag NM

21 juli / Damme VM en Westkapelle NM

27 juli : Klemskerke + Wenduine

28 juli : Vivenkapelle 13/14u30+ Lapscheure 15/17u + Brugge 19/21u

3 aug : De Haan Tramelant

11 aug  Brugge 10/13u  +  Sint-Michiels  16/18u

15 aug  : Heist  15/16u

16 aug : Heist braderie 18/22u

17 aug : Heist braderie 18/22u

18 aug : Passendale Kaasstoet

23 aug : Middelkerke braderie 19/22u

24 aug Middelkerke braderie 10u + 16u

25 aug  : Middelkerke braderie  10u + 15u

31 aug : Oostende braderie  14/17u

15 sept : Sint - Kruis : 15/18u30

23 sept  : Brugge Zandfeesten 15/18u

28 sept : De Haan 10/12u + 14/16u

29 sept : Assebroek 11/12u

3 okt : Leiden

6 okt : Damme kaasfeesten

12 okt : Lissewege

18 okt : Sint-Kruis 18/21u

2 nov : Ceciliaconcert 16u en feest in zaal Saeftinghe te Lissewege

8 nov : Sijsele : Sint Maartensstoet 19/21u

9 nov  Ardooie : St Maartenstoet 17u

10 nov : Knokke : 11u30/13u30

11 nov : Moerkerke 9u45/12u

17 nov : Sijsele 9u45/12u  +  Heist  16/21u

23 nov : Brugge Sinterklaas 14/16u

1 dec : Lissewege Sinterklaas 13u + Westkapelle Sinterklaas 15u

2 dec : Repetitie met Sinterklaasbezoek 19u30

6 dec : Lissewege Sinterklaas 13u30/15u00

8 dec : Cercle Brugge match 15u  (5 man)

14 dec : Knokke 16u + 1zeebrugge 17u

15 dec Westkapelle  14u30/18u00

22 dec : match Cercle Brugge 14/18u

28 dec : Brugge Sterrestoet 15/18u