Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Optredens in 1994

Engeland - Chalgrove verbroedering met Brassband - Pasen 1994 - zie muzikale reizen voor meer foto's

De bonte bende deelnemers de groep reizigers Samen overleggen en bespreken programma Wachten op instructies en planning Concert in het parochiezaaltje Verbroederen met de brassbandleden Samen liedjes spelen Samen het slotnummer uitvoeren De jeugd ziet het zitten Ons logement Te voet naar het concert Rookgenot Vermoeiend is het wel nog rap wat foto's nemen Afscheid nemen van onze Engelse vrienden

Overige Optredens in 1994

3 jan  :  Repetitie + Nieuwjaarsdrink

7 jan : Middelkerke 19u

8 jan  : Ronse  16u30

12 febr :  Brugge : carnaval 08/19u  (in pierrots)

13 febr :  Middelkerke : carnaval

14 febr : Duisburg  carnaval

15 febr :   Heist  carnaval 14/19u

19 febr : Oostende  Casino  19u30/20u30  (in pierrots)

5 mrt   Tielt

8 mrt :  Algemene  Vergadering

20 mrt  :  Veldegem Carnaval

1 april/4april  reis Engeland  (Chalgrove Oxford)  : zie foto's hierboven

16 april :  Heist  10u30/13u/17u

30 april  Blankenberge  11/16u

1 mei : Wenduine/Nieuwmunster (2d voettocht)

8 mei  : Sint Michiels : Dwars d Brugge loopkoers

15 mei :  Blankenberge : vissersstoet 15u

23 mei  : Sint-Kruis : Pinksterwandeltocht

4 juni : Lissewege : Schoolfeest TP 13u30/14u30   +  Brugge concert Simon                      Stevinplein 16u     +  Gent  19/22u

12 juni : Heist : Oosthoek 11/15u

18 juni : Izegem 14u30/17u00

19 juni : Vlissegem Kermis 10u30/13u00   +  Oostduinkerke Garnaalstoet 16u

26 juni :  Brugge : zandfeesten

1 juli : Brugge concert op Burg

3 juli  : Zeebrugge :  Euroline  18/19u30

5 juli  : Lissewege : avondmarkt  (= afgelast)

10 juli   Gistel : Godelieveprocessie (8 tamboers)

11 juli  :  sint-Kruis : Brugse Mettentocht 16u45/21u00

16 juli  :   Zeebrugge : Vismijn  17/20u

18 juli  Pittem  : Zotte Maandag

21 juli  Damme  9u45/11u30

23 juli : Westende rommelmarkt 15/18u   +  Wenduine :  Reuzenstoet 20/22u

24 juli  :  Damme : smultocht  13/14u45  +   Sint-Kruis : Verloren Hoek  19/21u

29 juli :  Klemskerke : Vosseslag  20/22u

31 juli :   Lapscheure  17/19u

6  aug  :  De Haan : Trammelant

7 aug : Brugge :  zandfeesten 15/18u

8 aug  :  Dudzele :  19/21u30

15 aug  Zuienkerke  10u45

20 aug :  Middelkerke : braderie

21 aug : Passendale : kaasstoet

22 aug :   Klemskerke :  Vosseslag 20/22u

28 aug  :  Zeebrugge   kermis  16/19u

3 sept :  Brugge  15u

10 sept   :  Huizen  06u30/21u

11 sept :  Terneuzen : Reuzenstoet 15u30

17 sept :   Knokke  17u30/19u30

18 sept   :  Sint-Kruis  15/18u

24 sept  :  Daguitstap met Billetaksen  Blankenberge  14/17u

25 sept :  Brugge : zandfeesten

30 sept  :  Sijsele  't Veld

1 okt : Damme  15u30/17u

2  okt :  Damme : kaasmarkt

3 okt  :  Leiden  NL  (10 tamboers)

7 okt : Assebroek  18/19u

29 okt :  Ceciliaconcert 16u0  +  Ceciliafeest  19/14u te Lissewege

4 nov  :  Oostende : carnaval  19/22u

5  nov   Ardooie : Sint Maartenstoet  17u

10 nov :  Sijsele : Sint Maartenstoet 19/20u

11 nov :  Moerkerke

20 nov  : Sijselel 9u45

2 dec :  Lissewege :  Sinterklaas 13/15u

3 dec :  Brugge : zand 10/12u

17 dec  :  Moerkerke 14u15

18 dec  :  Damme  10u45

30 dec  : Brugge  :  Sterrestoet 17/19u